-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
Оголошено тендер
371 773.20
UAH
Номер:
21f4e70705684d94b5292447e522ae85
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744542
-
Адреса:
27631, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький р-н, село Катеринівка,Катеринівська ТГ, вул.Південна, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41744542
-
Контактна особа:
Олійник Аліна 0999095264 angelina-o1989@ukr.net
-
Адреса:
27631, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький р-н, село Катеринівка,Катеринівська ТГ, вул.Південна, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
371 773.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:15
Дата модифікації:
31.08.2026 14:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума371 773.20 UAH