-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейн...×-
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Вeликa Дiївcька, буд. 46
- ID: UA-2026-08-31-005547-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238851
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2026-08-31-005552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238849
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41807012ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09320000-8 "Пара, гаряча вода та пов'язана продукція" (це...×-
код ДК 021:2015 - 09320000-8 "Пара, гаряча вода та пов'язана продукція" (централізоване постачання теплової енергії)
- ID: UA-2026-08-31-005550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238845
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз, гофра (код ДК 021:2015 (CPV) : 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні)- ID: UA-2026-08-31-005543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238844
Комунальне некомерційне підприємство "Лановецький міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 41935832ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електроосвітлення підвального приміщення за адресою м. Тростянець вул. Бла...×-
Поточний ремонт електроосвітлення підвального приміщення за адресою м. Тростянець вул. Благовіщенська 10а, Сумської обл.
- ID: UA-2026-08-31-005544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238843
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначе...×-
Послуги з адміністрування програмного забезпечення «Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал «КРАЇНА МРІЙ. Біологія» для закладів загальної середньої освіти» 8 клас
- ID: UA-2026-08-31-005545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238842
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-005548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238840
Управління розвитку територій та інфраструктури Немирівської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 43948450ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15850000-1 Макаронні вироби (Макаронні вироби)- ID: UA-2026-08-31-005546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238839
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30194200-7 Точкові стікери, малярна стрічка та креслярська плівка- ID: UA-2026-08-31-005542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238838
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 30194200-7 Точкові стікери, малярна стрічка та креслярська плівкаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з постачання примірників програмної продукції "Інформаційно-комунікаційна авт...×-
послуги з постачання примірників програмної продукції "Інформаційно-комунікаційна автоматизована Система "ПРО-МЕНЮ", адмін доступ (доступ бухгалтера)
- ID: UA-2026-08-31-005551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238837
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)- ID: UA-2026-08-31-005553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238836
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ ЄДРПОУ: 05417259ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна.- ID: UA-2026-08-31-005540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238834
Івано-Франківський національний медичний університет ЄДРПОУ: 02010758ДК 021:2015: 24590000-6 Силікони у первинній форміЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-005535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238828
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент у мішках, одиниця виміру кг- ID: UA-2026-08-31-005524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238827
Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів" ЄДРПОУ: 02139618ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цвяхи- ID: UA-2026-08-31-005525-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238826
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУТИЩАНСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП" ЄДРПОУ: 34753849ДК 021:2015: 44192200-4 ЦвяхиЗавершена -