• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Вeликa Дiївcька, буд. 46

Протокол №229М від 31.08.2026р.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

500 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
09
год
09
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5eddaef634a74f1d8fec435c83e72a6b
Внутрішній номер закупівлі: 30238851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005547-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:39 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:39 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:39 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Вeликa Дiївcька, буд. 46