-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005553-a
Активна
700 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9547f57f4cf64ecea69a38a75f2a0d37
Внутрішній номер закупівлі:
30238836
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005553-a
Замовник:
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417259
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Палладіна, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чулкова Наталія Миколаївна +380444246253 igtender@ukr.net http://www.igph.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-07-24-009950-a UA-2026-07-24-009950-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗгідно актів приймання -передачі виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Волкова Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2827707080
-
Контактна особа:
Волкова Ольга Олександрівна +380666369341
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Причорноморське, Вул. Садова, б.35
Ціна пропозиції
670 859.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d8f247b1e71148f0ab95ce25c71c17d9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005553-a-a1
Постачальник:
ФОП Волкова Ольга Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2827707080
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Причорноморське, Вул. Садова, б.35
Сума договору:
670 859.60 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації