-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
d348a3f0d95d4a539a6520aee11448b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-002267-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417259
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Палладіна, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут геофізики ім.С.І.Субботіна НАНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417259
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, проспект Академіка Палладіна, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.08.2026 10:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля поточного ремонту магнітної обсерваторії проводиться згідно з Розпорядженням Президії Національної академії наук України від 08.01.2026р №13 та Розпорядженням від 12.03.2026р. №137 про виділення коштів на проведення капітальних та поточних ремонтів на об'єктах організацій НАН України.
-
Дата публікації:
18.08.2026 13:39
-
-
Опис обґрунтування:
Укладення прямого договору про закупівлю: «Послуги з поточного ремонту будівлі МО «Одеса», можливе згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та відповідно з пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.20262р. (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями). ID відкритих торгів з особливостями UA-2026-07-24-009950-a.
-
Дата публікації:
03.08.2026 10:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту будівлі МО "Одеса" (Одеська обл.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума700 000.00 UAH