-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09320000-8 "Пара, гаряча вода та пов'язана продукція" (централізоване постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005550-a
Завершена
2 440 079.50
UAH з ПДВ
Номер:
dc129bfa886543c5bd1af3a47c3c239d
Внутрішній номер закупівлі:
30238845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005550-a
Замовник:
КП "Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова" Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004410
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаврилюк Юлія Михайлівна +380972391429 julishet1105@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
ЗАТВЕРДЖУЮ
_________ (директор Л. РАДЗИВІЛЮК)
_____________ (дата)
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі — Особливості)
1. Найменування замовника Комунальне підриємство "Славутська міська лікарня ім. Ф.М.
Михайлова" Славутської міської ради
2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника 02004410
3. Місцезнаходження замовника 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава
Мудрого, 29 "г"
4. Вид предмета закупівлі закупівля без використання електронної системи
5. Конкретна назва предмета закупівлі централізоване постачання теплової енергії
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності) ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов'язана продукція (централізоване постачання теплової енергії)
7. Кількість послуг: 463,57 Гкал
8. Місце надання послуг: 30000, Хмельницька обл., м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 "г"
9. Строк надання послуг: до 31.12.2026 р.
10. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): протягом 30 календарних днів.
11. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: ТОВ «Захід Центр Енерго»
12. Код згідно з ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 46296347
13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул. Ярослава Мудрого, буд. 29в, оф. 1
14. Ціна договору: 2 440 079,50 грн. (два мільйони чотириста сорок тисяч сімдесят дев’ять гривень 50 копійок) з ПДВ, у т.ч.:
- за кошти місцевого бюджету – 2 402 071,26 грн.;
- за кошти відшкодовані орендарями – 38 008,24 грн.
15. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 5 пункту 13 Особливостей, а саме: «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ».
З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин, що підтверджується відомостями Зведеного переліку природних монополій станом на 31.07.2026 р., згідно якого ТОВ «Захід Центр Енерго» за номером 103 займає монопольне (домінуюче) становище з надання послуг транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами - було прийнято рішення здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель.
Додатки:
1. Зведений перелік природних монополій від 31.07.2026 р.
Очікувана вартість:
2 440 079.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
централізоване постачання теплової енергії
Кількість
463.57 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 Г
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Захід Центр Енерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46296347
-
Контактна особа:
Мельнічук Інна Олександрівна 0963399137
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, буд. 29в, оф. 1
Ціна пропозиції
2 440 079.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
342454b33e1944218649e8e830d4360c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005550-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Захід Центр Енерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46296347
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, буд. 29в, оф. 1
Номер договору:
695
Сума договору:
2 440 079.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 033 399.58 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний