-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підготовка до опалювального сезону в будівлі школи- ID: UA-2026-08-31-007283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240564
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-08-31-007273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240563
Відокремлений структурний підрозділ "Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33376889ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фланець ДУ 50 сталевий- ID: UA-2026-08-31-007282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240561
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі. Код ДК 021:2015 (CPV) : 39160000-1 Шкільні меблі- ID: UA-2026-08-31-007270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240560
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2026-08-31-007281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240559
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОЛМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43978794ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньо...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-007272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240557
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД КАМ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569309ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Acer Aspire Lite- ID: UA-2026-08-31-007271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240556
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛЯНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46080019ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту зовнішніх мереж водопостачання водовід с.Відрадне, вул.Вільна...×-
Послуги з аварійного ремонту зовнішніх мереж водопостачання водовід с.Відрадне, вул.Вільна (інв.№101040092) Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2026-08-31-007269-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240554
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГВОДСЕРВІС ШИРОКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ" ЄДРПОУ: 41477040ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом...×-
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
- ID: UA-2026-08-31-007264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240548
ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сіль йодована- ID: UA-2026-08-31-007258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240547
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплекти резервного живлення- ID: UA-2026-08-31-007248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240545
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41448051ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з забезпечення проведення процедури оцінки відповідності (сертифікації) і випробув...×-
послуги з забезпечення проведення процедури оцінки відповідності (сертифікації) і випробувань КТЗ належних йому транспортних засобів з видачею Протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу
- ID: UA-2026-08-31-007256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240541
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради ЄДРПОУ: 41276221ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги асенізаційної машини- ID: UA-2026-08-31-007249-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240540
Комунальне некомерційне підприємство "Олевський Центр первинної медичної допомоги" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 38562298ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка для маркера 100*150см- ID: UA-2026-08-31-007257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240539
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 30195400-6 Маркерні дошки чи приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плакати- ID: UA-2026-08-31-007255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240538
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -