• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва

Завершена

1 273 125.02 UAH без ПДВ
Номер: a6b0b53ffb314984a9cc4ba7828abb6b
Внутрішній номер закупівлі: 30240548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007264-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство " Київська міська клінічна лікарня №3 Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації)
Контактна особа: Письменський Ігор Юрійович 380445127333 tender_kmkl_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Закупівля,яка не відбулась: UA-2026-08-20-007914-a
Очікувана вартість: 1 273 125.02 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров'я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 3 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Петра Запорожця будинок 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Ціна пропозиції 1 273 125.02 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:47
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1207ee0e82f5437aaeb0ee1a5c2d7e08
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007264-a-a1
Постачальник: Комунальна організація "Київмедспецтранс"
Номер договору: 107/1
Сума договору: 1 273 125.02 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування затвержене керівником київспецмедтранс.pdf
pdf
довідка КБВ (2).pdf
pdf
звіт про проведення закупівлі.pdf
pdf
договір 107.1від 31.08.26 київспецмедтранс.pdf