-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-08-31-004356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237646
Капустянський ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26227787ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-004348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237644
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піщано-гравійна суміш, пісок, відсів- ID: UA-2026-08-31-004345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237642
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44231052ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з усного перекладу- ID: UA-2026-08-31-004354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237640
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79540000-1 Послуги з усного перекладуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
батареї для централізованого опалення та комплектуючі для них- ID: UA-2026-08-31-004344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237637
ДК 021:2015: 39715210-2 Обладнання для центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор MSI PRO MP242 E14C у кількості 5 (п'ять) штук; Монітор Prologix Gaming 24.5&q...×-
Монітор MSI PRO MP242 E14C у кількості 5 (п'ять) штук; Монітор Prologix Gaming 24.5" G2525HU IPS Black 200Hz у кількості 4 (чотири) штуки; USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/64GB) у кількості 18 (вісімнадцять) штук;
- ID: UA-2026-08-31-004338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237636
Військова частина А4706 ЄДРПОУ: 26632878ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошики квітів, живі квіти, букети- ID: UA-2026-08-31-004327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237635
Відділ з питань культури Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44080127ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки та ремонту сигналізатора газу- ID: UA-2026-08-31-004335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237634
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04061607ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення науково-правової експертизи з наданням експертного висновку з наданих...×-
Послуги з проведення науково-правової експертизи з наданням експертного висновку з наданих замовником питань
- ID: UA-2026-08-31-004332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237632
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 79140000-7 Послуги з юридичної консультації та правового інформуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-004321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237631
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Усунення аварій в житловому фонді (Поточний ремонт системи електропостачання житлового буд...×-
Усунення аварій в житловому фонді (Поточний ремонт системи електропостачання житлового будинку за адресою: м.Дніпро, вул.Робоча, буд.168)
- ID: UA-2026-08-31-004342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237630
ЦЕНТРАЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44209446ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та...×-
Послуги, пов’язані з базами даних (Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експетус Кадри PRO та "Платформа Бухгалтерія" за рівнем Експертус Головбух PRO 12 міс. з 01.01.2027
- ID: UA-2026-08-31-004340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237628
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 39043099ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-004337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237626
КЗ «ОСГДДСТДПБП" ЧОР ЄДРПОУ: 38414855ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненсько...×-
Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-08-31-004328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237625
ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177832ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Зарядні станції- ID: UA-2026-08-31-004312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237624
Військова частина А4935 ЄДРПОУ: 26638835ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:25)
-