-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004328-a
Завершена
1 261 478.00
UAH без ПДВ
Номер:
8af722e99cbb45abab2fffd0139689f0
Внутрішній номер закупівлі:
30237625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004328-a
Замовник:
ГОЛИШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24177832
-
Адреса:
35315, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н, село Голишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Дем'янова +380980037565 golyshivzakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 261 478.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини будівлі Голишівської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області, що знаходиться за адресою: вулиця Центральна , будинок 83, село Голишів, Рівненський район, Рівненська область
за ДК 021: 2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІДБУДТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43037751
-
Контактна особа:
0672918752
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне(з), вул.Міцкевича будинок 9а квартира 151
Ціна пропозиції
1 261 478.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dbb71569cad74e0c9903917293e214a7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004328-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІДБУДТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43037751
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне(з), вул.Міцкевича будинок 9а квартира 151
Номер договору:
37
Сума договору:
1 261 478.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:21
Статус:
Підписаний