• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Монітор MSI PRO MP242 E14C у кількості 5 (п'ять) штук; Монітор Prologix Gaming 24.5" G2525HU IPS Black 200Hz у кількості 4 (чотири) штуки; USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/64GB) у кількості 18 (вісімнадцять) штук;

Завершена

56 930.00 UAH з ПДВ
Номер: 7900ec49719e40e0811e68c54cab49b0
Внутрішній номер закупівлі: 30237636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004338-a   
Замовник: Військова частина А4706
Контактна особа: Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 o.syvolap@mil.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 56 930.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор MSI PRO MP242 E14C
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 5 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Монітор Prologix Gaming 24.5" G2525HU IPS Black 200Hz
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/64GB)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 18 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРТРЕЙД»
Ціна пропозиції 56 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6aff699d7e264508ae43cd0ac8243eab
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004338-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАВЕРТРЕЙД»
Номер договору: 302-ПЗ
Сума договору: 56 930.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 47 441.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Монітор MSI PRO MP242 E14C: 5 190.00000 UAH без ПДВ
Монітор Prologix Gaming 24.5" G2525HU IPS Black 200Hz: 4 190.00000 UAH без ПДВ
USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/64GB): 790.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 302-ПЗ_підписаний.pdf
p7s
sign.p7s