-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004348-a
Відділ зв'язку, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
123 113.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
17
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
42c7a91b81614eff9e9a83e308a00161
Внутрішній номер закупівлі:
30237644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004348-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Молчанова Ірина Василівна 380484960198 IZueva@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 113.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:29 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 113.25 Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент