-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Оголошено тендер
147 735.90
UAH
Номер:
30466a608b3641c198eef1e6a2070a5a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005329-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
147 735.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вита пара UTP Сat.5Е 4PR CU (350МГц) PE Outdoor 305м Diala або еквівалент
Примітки:
Відділ зв'язку, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСФ (06)
Сума147 735.90 UAH