-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жилет світловідбиваючий згідно коду ДК 021:20158 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та...×-
Жилет світловідбиваючий згідно коду ДК 021:20158 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2026-08-31-007971-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241240
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 3 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Пасічнянського ліцею Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-007977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241238
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи; Поточний рем...×-
ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи; Поточний ремонт та утримання в належному стані внутрішніх і зовнішніх мереж водовідведення Верхньопетровецького ліцею Петровецької сільської ради
- ID: UA-2026-08-31-007960-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241235
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 44026101ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter...×-
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) Volkswagen Transporter T5
- ID: UA-2026-08-31-007709-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241234
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
- ID: UA-2026-08-31-007965-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241233
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги- ID: UA-2026-08-31-007957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241232
ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26404108ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрокардіограф Юкард 100- ID: UA-2026-08-31-007973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241231
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИСЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01993470ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-08-31-007962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241230
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-08-31-007940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241229
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці 50 шт.- ID: UA-2026-08-31-007944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241226
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тр...×-
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
- ID: UA-2026-08-31-007952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241222
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-08-31-007953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241221
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-007950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241218
Комунальна організація ( установа, заклад) Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562723ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-007956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241217
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної вла...×-
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-007951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241216
Агрономічна сільська рада ЄДРПОУ: 04525998ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -