-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської обла...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-013713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246884
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2- Аксесуари до робочого одягу (Рукавиці)- ID: UA-2026-08-31-013711-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246882
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква.- ID: UA-2026-08-31-013708-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246878
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246877
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563060ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та розміщення інформаційної продукції, послуги з розміщення інформації в меді...×-
Виготовлення та розміщення інформаційної продукції, послуги з розміщення інформації в медіа
- ID: UA-2026-08-31-013706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246876
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитячі іграшки різні- ID: UA-2026-08-31-013702-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246873
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ- ID: UA-2026-08-31-013700-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246872
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22558754ДК 021:2015: 39162100-6 Навчальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автотранспоту, а саме: заміна оливи та масляного фільтра, повітря...×-
Послуги з обслуговування автотранспоту, а саме: заміна оливи та масляного фільтра, повітряний фільтр зняття/встановлення, фільтр салона зняття/встановлення, захист піддона картера зняття/встановлення
- ID: UA-2026-08-31-013701-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246871
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гільза для термодатчика L=110- ID: UA-2026-08-31-013697-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246869
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії бі...×-
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
- ID: UA-2026-08-31-013698-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246868
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137...×-
Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137-Г, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту
- ID: UA-2026-08-31-013696-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246867
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34674154ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для поточного ремонту водогону за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна:...×-
Матеріали для поточного ремонту водогону за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-08-31-013695-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246866
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛЬГОПІЛЬ" ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 34120901ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33710000-0-Парфуми, засоби гігієни та презервативи, номенклатура: 33711900-6- Мило- ID: UA-2026-08-31-013694-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246865
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 39520000-3 Готові текстильні вироби (Ганчірка для підлоги )- ID: UA-2026-08-31-013693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246864
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-013691-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246863
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -