-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013698-a
Закупівля співфінансується Європейським Союзом – Ukraine Facility
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
351 293.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
14
год
49
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6a5f46c0df764fa38b56ae6546c7deb6
Внутрішній номер закупівлі:
30246868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013698-a
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22772312
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, 29025, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Вокзальна 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баліцька Анастасія Вікторівна +380989487653 buhgalter299@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 293.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:29 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴351 293.00 Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.