• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.

Оголошено тендер

351 293.00 UAH
Номер: c6a09430e1264b0e997c542324c4bfef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-016140-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
Замовник: Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради"
Очікувана вартість: 351 293.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання меблів для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році.
Примітки: Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України згідно з інструментом Ukraine Facility та співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility. Товар повинен походити з прийнятних країн. Протокол №76 28.08.2026 р. Місцезнаходження замовника: м. Хмельницький, вул. Вокзальна,16.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 23:00
Донорська програма: Програма ЄС (Ukraine Facility)

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума105 387.90 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти державного бюджету. Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума245 905.10 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-090726-6B9F43A3
Назва проєкту: Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа"- Хмельницька міська територіальна громада
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-090726-6B9F43A3