• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137-Г, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)

17 135 650.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
13
дн
18
год
45
хв
16
сек
Гарантія - 85 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a1a9f7104ef14ea797146f3aa2123553
Внутрішній номер закупівлі: 30246867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013696-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Бекреньова +380487054883 tanyalihtina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 17 135 650.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:25 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:25 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:25 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 13:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 135 650.00 Відновлення багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Балківська, 137-Г, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту