-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013700-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
350 763.89
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
32
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e0c2778e6d0e4e59b3b078a2671cc487
Внутрішній номер закупівлі:
30246872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013700-a
Замовник:
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558754
-
Адреса:
34579, Україна, Рівненська область, с. Чабель, вул. Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маргарита Царук +380988296467 znz_chabel@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39162100-6 Навчальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 763.89 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:27 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:27 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:27 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 763.89 Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ