-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ
Оголошено тендер
420 916.67
UAH
Номер:
9259ddcc1ade4d77bbd23b89a4759321
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016187-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558754
-
Адреса:
34579, Україна, Рівненська область, с. Чабель, вул. Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧАБЕЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22558754
-
Адреса:
34579, Україна, Рівненська область, с. Чабель, вул. Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 916.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти навчальних засобів для кабінетів біології та фізики НУШ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39162100-6 Навчальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 23:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧабель
Сума21 045.83 UAH
ДжерелоІнше
Опис1184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума399 870.83 UAH