-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Рудниківського ЗЗСО І – ІІІ ст.
- ID: UA-2026-08-31-011194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244480
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської...×-
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської міської ради за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14 ( капітальний ремонт )". (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи)
- ID: UA-2026-08-31-011216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244477
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-011214-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244476
Управління СБУ в Закарпатській області ЄДРПОУ: 20001562ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244475
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання футболок дитячих- ID: UA-2026-08-31-011205-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244474
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР М.ДРОГОБИЧА" ЄДРПОУ: 40308702ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та поклейка зображення на плівці ПВХ (Брендування автомобіля)- ID: UA-2026-08-31-011209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244473
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій для друку з додатковим картріджем- ID: UA-2026-08-31-011208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244472
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244471
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна - виготовлення технічного паспорту з в...×-
Послуги з технічної інвентаризації нерухомого майна - виготовлення технічного паспорту з внесенням відомостей до реєстру будівельної діяльності, присвоєння ідентифікатора об'єкта нерухомого майна
- ID: UA-2026-08-31-011197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244470
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях ЄДРПОУ: 42769539ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 П...×-
Послуги з поточного ремонту автомобіля ГАЗ 3306 держ №АН7915ІО (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-011191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244469
Донецька залізниця ЄДРПОУ: 40150216ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція будівлі складу інв.№* Хмельницького від...×-
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція будівлі складу інв.№* Хмельницького відділення філії «ВП «Складське господарство» АТ «НАЕК «Енергоатом». Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Енергетиків, 36/2. Коригування»).
- ID: UA-2026-08-31-011198-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244468
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (ремонт і...×-
ДК 021:2015 код 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (ремонт і ТО газових котлів, мереж, модемів)
- ID: UA-2026-08-31-011204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244466
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО - ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЄДРПОУ: 05476322ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка облицювальна для підлоги, плитка облицювальна для стін- ID: UA-2026-08-31-011203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244465
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428 ЄДРПОУ: 14321469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Крохмаль картопляний, Крупа манна)- ID: UA-2026-08-31-011187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244464
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 71900000-7 - Лабораторні послуги- ID: UA-2026-08-31-011190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244463
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -