-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плитка облицювальна для підлоги, плитка облицювальна для стін
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011203-a
*будь-яке посилання на торгову марку або виробника слід читати зі словами "або еквівалент"
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
69 579.08
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
07
год
49
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d6091d8dae2a4965b6d3cbd9ad437d2d
Внутрішній номер закупівлі:
30244465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011203-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ромаскевич Вікторія Миколаївна 380445276511 VRomaskevych@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 579.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:59 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:59 - 10.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:59 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 579.08 Плитка облицювальна для підлоги, плитка облицювальна для стін