-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03413000-8 Паливна деревина- ID: UA-2026-08-31-009170-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242468
ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-009175-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242458
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна теплова 80 мм*23 м- ID: UA-2026-08-31-009181-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242457
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05485887ДК 021:2015: 22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Цукор, Ванільний цукор)- ID: UA-2026-08-31-009169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242455
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний ( ДК 021:2015:14810000-2 - Абразивні вироби )- ID: UA-2026-08-31-009192-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242454
Сосницький професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548854ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:22820000-4 - Бланки(Вимога на видачу продуктів на харчування хворих;Дослідженн...×-
ДК 021:2015:22820000-4 - Бланки(Вимога на видачу продуктів на харчування хворих;Дослідження крові серологічне на сифіліс,ф.241-2/ о;Карта медична огляду водія транспорту,ф.142/о; Листок обліку руху хворих і ліжкового фонду стаціонару;Меню-розкладка)
- ID: UA-2026-08-31-009171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242451
КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41151514ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської област...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Миру в с. Хрестище Берестинського району Харківської області
- ID: UA-2026-08-31-009176-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242450
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 8 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Битківської початкової школи №1 Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009190-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242448
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 5552000...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)
- ID: UA-2026-08-31-009177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242447
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44030102ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові- ID: UA-2026-08-31-009174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242446
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 16:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Герметик поліуретановий- ID: UA-2026-08-31-009069-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242443
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:50)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Централізоване водопостачання, код 65110000-7 - Розподіл води- ID: UA-2026-08-31-009180-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242442
Державна установа "Миколаївський слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08564067ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл лікарські зас...×-
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл лікарські засоби за кодом CPV за ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні, відповідний код за ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-08-31-009165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242441
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО БРОВАРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01994497ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ваги товарні GRUNHELM GSC-300 макс вага 300кг NEW- ID: UA-2026-08-31-009173-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242440
ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний комплекс- ID: UA-2026-08-31-009148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242438
Міське комунальне підприємство ЄДРПОУ: 32145505ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -