• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області)

Завершена

170 280.00 UAH без ПДВ
Номер: 5fa4c385571f4745b35445033b137875
Внутрішній номер закупівлі: 30242447
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009177-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСАМБІ­РСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Князь Оксана Іванівна 380983437617 oksana_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Замовником 17 серпня 2026 року була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги (Лот 1 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у навчально-виховному комплексі "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -заклад дошкільної освіти смт.Стара Сіль" Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області ; Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 3 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Тершівській гімназії імені Степана Петрівського Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області; Лот 4 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Торгановицькій гімназії імені Дмитра Петрини Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області). Номер закупівлі UA-2026-08-17-010349-a, яка складалася з 4 лотів. Очікувана вартість закупівлі – 793980,00 грн. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника. Зокрема, за Лотом 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями». Очікувана вартість Лоту №2 становить –170280,00 грн. Виходячи з вищевикладеного, придбання товару за предметом закупівлі - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 55520000-1: Кейтерингові послуги Лот 2 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області, здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу із застосуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Очікувана вартість: 170 280.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у Страшевицькій гімназії Старосамбірської міської ради Самбірського району Львівської області
Код ДК 021:2015: 55524000-9 Кейтерингові послуги для шкіл
Кількість 3784 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 82081, Україна, Львівська область, Страшевичі, вул. Центральна,17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лешкович Ярослав Ігорович
Ціна пропозиції 170 280.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 64e73714a34c420ebeb73a20b7d967d3
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-009177-a-a1
Постачальник: ФОП Лешкович Ярослав Ігорович
Номер договору: 416
Сума договору: 170 280.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Договір.docx
pdf
Договір 416.pdf
p7s
sign.p7s