• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

03413000-8 Паливна деревина

Завершена

282 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 5800307b08204cd8b83ff5c753b0975e
Внутрішній номер закупівлі: 30242468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009170-a   
Замовник: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧУТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Альона Ламаш +380534791305 alonabatuk13@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-08-19-008896-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 282 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03413000-8 Паливна деревина
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 83 метр кубічний
Період постачання 31.08.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 38800, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище міського типу Чутове, вул. Центральна, будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СУПРУН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 282 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:49
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4e7b7dde7b6e4de0953c47f3d764a9b1
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-009170-a-a1
Постачальник: СУПРУН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 48
Сума договору: 282 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:37
Статус:
Підписаний
pdf
ДРОВА2_2026.pdf