-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочерізка Robot coupe cl 50 e- ID: UA-2026-08-31-012602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245847
Середня загальноосвітня школа №72 ЄДРПОУ: 20781471ДК 021:2015: 42215100-7 Машини для нарізання продуктів харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запобіжник банановий типу 20872 код ДК 021:2015 -31210000-1 Електрична апаратура для комут...×-
Запобіжник банановий типу 20872 код ДК 021:2015 -31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
- ID: UA-2026-08-31-012603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245846
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного у...×-
«Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва (коригування) (1,2 черга)», (ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель)
- ID: UA-2026-08-31-012605-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245845
ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги- ID: UA-2026-08-31-012596-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245843
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квасоля, родзинки, горошок с/м, ягоди с/м- ID: UA-2026-08-31-012598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245842
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 « Рафінована олія та жири»- ID: UA-2026-08-31-012595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245840
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245839
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалт...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ" (код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-08-31-012588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245837
Відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради ЄДРПОУ: 41148056ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-012593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245836
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного...×-
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
- ID: UA-2026-08-31-012590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245835
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і час...×-
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-08-31-012584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245831
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245830
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-08-31-012581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245829
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245828
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-08-31-012579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245827
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -