-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запобіжник банановий типу 20872 код ДК 021:2015 -31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012603-a
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
37 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
44
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c0ad3aaa1fdf4b9cba9afe1c88a8949d
Внутрішній номер закупівлі:
30245846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012603-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:07 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:07 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:07 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 600.00 Запобіжник банановий типу 20872