-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря; код 39810000-3 "Ароматизатори та воски" за ДК 021:2015 Єдиног...×-
Освіжувач повітря; код 39810000-3 "Ароматизатори та воски" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-000021-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273471
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання лікарських препаратів (код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2026-09-03-000019-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273470
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 72410000-7 – «Послуги провайдерів» (конкретна назва : ДК:021:2015: 72411000-4...×-
ДК 021:2015: 72410000-7 – «Послуги провайдерів» (конкретна назва : ДК:021:2015: 72411000-4-постачальники інтернет послуг)
- ID: UA-2026-09-03-000020-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273469
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки...×-
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (автомобіль Ford Transit 9868Р5, Ford Transit 9853Р5, Mercedes Sprinter 9849Р5, Mercedes Sprinter 9948Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-09-03-000017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273468
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-000016-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273467
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі.- ID: UA-2026-09-03-000018-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273466
ГЛИБОКОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СТРИМТУРА" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452453ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке 5л.; код 33710000-0 "Парфуми, засоби гігієни та презервативи" за ДК...×-
Мило рідке 5л.; код 33710000-0 "Парфуми, засоби гігієни та презервативи" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-000015-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273465
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-03-000013-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273464
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-03-000012-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273463
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба та рибне філе морожені- ID: UA-2026-09-03-000014-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273462
ВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ФЕРЕНЦА РАКОЦІ ІІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26212030ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (...×-
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (спеціального санітарного автомобіля спеціального призначення MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 3401Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-09-03-000008-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273460
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-000011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273459
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу- ID: UA-2026-09-03-000009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273458
КО ВМЦФЗН "Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 34401127ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (...×-
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-03-000004-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273457
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ЄДРПОУ: 31185820ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-03-000005-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273456
ГЛИБОКОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СТРИМТУРА" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452453ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -