-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки. Профілактика БФП- ID: UA-2026-08-31-009693-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242966
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної...×-
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
- ID: UA-2026-08-31-009680-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242963
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне ЄДРПОУ: 08005801ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Карто...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля (Картопля столова пізня, клас екстра, ДСТУ 9221)
- ID: UA-2026-08-31-009672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242962
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011031ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок митий, щебінь гранітний і відсів гранітний- ID: UA-2026-08-31-009692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242960
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 38223651ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гематоксилін Майера 1 л- ID: UA-2026-08-31-009684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242958
ДК 021:2015: 24220000-2 Екстракти дубильних речовин, екстракти барвників, дубильні та фарбувальні речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масш...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масштабі 1:500 з нанесенням мереж та червоних ліній на території с. Суховоля Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-009690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242956
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сікатор, рулетка 5м, ключ розвідний- ID: UA-2026-08-31-009681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242955
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Ки...×-
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва у належному стані відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством, у тому числі послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування та забезпечення функціонування інженерних мереж і внутрішнього обладнання в системах автоматизації, диспетчеризації, комплексної інформаційної системи, пожежної безпеки, протипожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду, вентиляції, холодопостачання, кондиціювання, газопостачання, водопостачання і водовідведення, електричних мереж, електричного обладнання, автоматичних станцій, інформаційних мереж, систем адаптації інформації в комп’ютерну мережу, а також послуги щодо забезпечення чистоти та належного стану комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва
- ID: UA-2026-08-31-009677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242954
Апеляційний суд міста Києва ЄДРПОУ: 02894757ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-009682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242953
СВЯТОШИНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188760ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарейка лужна АА 34-252 Vorhut- ID: UA-2026-08-31-009673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242950
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри металеві 20 літрів- ID: UA-2026-08-31-009675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242948
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (налив))- ID: UA-2026-08-31-009670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242947
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0: Вироби домашнього текстилю (римські штори)- ID: UA-2026-08-31-009678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242946
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні посл...×-
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2026-08-31-009666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242945
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке...×-
Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції, Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
- ID: UA-2026-08-31-009669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242942
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-