-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка Шрус, Пісок (40кг), Цемент (25кг), (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь...×-
Змазка Шрус, Пісок (40кг), Цемент (25кг), (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2026-09-03-015383-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288712
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (Емаль алкідна ПФ-115П синя ТМ "DekArt" -2,8 кг., Емаль алкідна ПФ-115П че...×-
Фарби (Емаль алкідна ПФ-115П синя ТМ "DekArt" -2,8 кг., Емаль алкідна ПФ-115П червона ТМ "DekArt" - 2,8 кг.)
- ID: UA-2026-09-03-015382-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288711
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змазка Літол, ATF-3 1л- ID: UA-2026-09-03-015380-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288709
Сільське комунальне підприємство "Поляницякомунсервіс" ЄДРПОУ: 38074503ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий 1/2 ВН KOER, (ДК 021:2015: 42130000-9 — Арматура трубопровідна: крани,вентил...×-
Кран кульовий 1/2 ВН KOER, (ДК 021:2015: 42130000-9 — Арматура трубопровідна: крани,вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-015377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288706
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний 50мм APECS PDR-50-55 16257, Тандем 1-3М (замок дополнит под сердцевину), Ц...×-
Замок навісний 50мм APECS PDR-50-55 16257, Тандем 1-3М (замок дополнит под сердцевину), Цилиндр AVERS ZM-70мм 35/35 CR 21649 33271, Цилиндр AVERS ZM 80мм 35/45 CR 21985, Замок навесний Мотсіч ВС-1 ДЧ глобус (ДК 021:2015: 44520000-1 — Замки, ключі та петлі)
- ID: UA-2026-09-03-015375-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288705
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418- ID: UA-2026-09-03-015376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288704
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини (Смуга 40*4,0мм)- ID: UA-2026-09-03-015373-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288702
КУНЬЄВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04399714ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-03-015372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288701
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аптечка медична універсальна, шина для кінцівок, ноші м'які на реалізацію проєкту-п...×-
Аптечка медична універсальна, шина для кінцівок, ноші м'які на реалізацію проєкту-переможця Шкільного громадського бюджету "Захист і порятунок" в КЗЗСО "Гімназія №28 імені В'ячеслава Чорновола Хмельницької міської ради" за адресою: місто Хмельницький, вул. Симона Петлюри,12
- ID: UA-2026-09-03-015370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288700
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 25803013ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільт...×-
код ДК 021:2015 - 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр паливний КамАЗ ЄВРО-2, МАЗ (Аналог PL270x) (Arvik), Фільтр паливний Volvo Bus, 5000, 7000, 8000 (WIX), Фільтр масляний WIX Фільтр повітряний ДОН-1500Б, 1200 (ДВ ЯМЗ-238) (Автофільтр))
- ID: UA-2026-09-03-015369-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288699
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44131710ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розкидач піску- ID: UA-2026-09-03-015368-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288698
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради ЄДРПОУ: 45064284ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-03-015366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288696
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-03-015365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288695
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги інтернет послуг- ID: UA-2026-09-03-015363-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288694
Ліцей №5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066560ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-03-015362-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288693
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -