-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розкидач піску
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015368-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:15)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:15)
430 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
30
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7329431eff1547329ad714368200be47
Внутрішній номер закупівлі:
30288698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015368-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45064284
-
Адреса:
48260, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, місто Копичинці, вул.Шевченка, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корінь +380355741797 ekoserviskop@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 22:57 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 22:57 - 19.09.2026 00:15
Період оскарження:
03.09.2026 22:57 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴430 833.33 Розкидач піску