-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розкидач піску
Оголошено тендер
517 000.00
UAH
Номер:
74c121adf0454da18a2bb7a24ee4f412
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-019041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45064284
-
Адреса:
48260, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, місто Копичинці, вул.Шевченка, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45064284
-
Адреса:
48260, Україна, Тернопільська область, Чортківський р-н, місто Копичинці, вул.Шевченка, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
517 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розкидач піску
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 22:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписКредитні кошти
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума465 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяКопичинецька
Сума51 700.00 UAH