• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кран кульовий 1/2 ВН KOER, (ДК 021:2015: 42130000-9 — Арматура трубопровідна: крани,вентилі, клапани та подібні пристрої)

Завершена

2 200.00 UAH без ПДВ
Номер: d52ec35c30e6407da86b20b20fab7ce0
Внутрішній номер закупівлі: 30288706
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015377-a   
Замовник: Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Голубєва Оксана Олексіївна +380669227164 k242451@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 200.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран кульовий 1/2 ВН KOER
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
Ціна пропозиції 2 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:18
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dab9bbf44c624c578f9b8f4919957cda
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015377-a-a1
Постачальник: Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
Номер договору: 29
Сума договору: 2 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог _29 від 28082026 кран кульовий (1).pdf