-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний 50мм APECS PDR-50-55 16257, Тандем 1-3М (замок дополнит под сердцевину), Цилиндр AVERS ZM-70мм 35/35 CR 21649 33271, Цилиндр AVERS ZM 80мм 35/45 CR 21985, Замок навесний Мотсіч ВС-1 ДЧ глобус (ДК 021:2015: 44520000-1 — Замки, ключі та петлі)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015375-a
Завершена
8 550.00
UAH з ПДВ
Номер:
589770ee667a412eb7b383c5db78cf47
Внутрішній номер закупівлі:
30288705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015375-a
Замовник:
Комунальна установа "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188607
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Європейська, будинок 13-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голубєва Оксана Олексіївна +380669227164 k242451@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 550.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Замок навісний 50мм APECS PDR-50-16257
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Тандем 1-3М (замок дополнит под сердцевину)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Цилиндр AVERS ZM-70мм 35/35 CR 21649 33271
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Цилиндр AVERS ZM 80мм 35/45 CR 21985
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Замок навесний Мотсіч ВС-1 ДЧ глобус
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69104, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Європейська, буд.13-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Контактна особа:
Мунтянов Радіон Олександрович 0681202941
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Ціна пропозиції
8 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
06e7cfd633924dc283911a1a2068d381
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015375-a-a1
Постачальник:
Фізична особа – підприємець Мунтянов Радіон Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2975424176
-
Адреса:
69083, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Музична, буд. 85
Номер договору:
26
Сума договору:
8 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний