-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи примусового зниження швидкості- ID: UA-2026-08-31-008874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242149
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ" ЄДРПОУ: 32955518ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товар код ДК 021-2015 (CPV)-30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-008863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242146
Виконком Кочубеївської с/р ОТГ ЄДРПОУ: 40241800ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон.- ID: UA-2026-08-31-008866-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242145
Комунальне некомерційне підприємство "Рокитнівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Рокитнівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999842ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, сочевиця, горох половинчастий- ID: UA-2026-08-31-008870-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242143
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Визначення фактичних значень (випробування) міцності бетону по об’єкту: «Капітальний ремон...×-
Визначення фактичних значень (випробування) міцності бетону по об’єкту: «Капітальний ремонт частини приміщень першого поверху корпусу № 1 (літ. Б-9) для встановлення магнітно-резонансного томографу КНП «МКЛШНМД ім. проф. О.І. Мещанінова» ХМР, розташованого за адресою: м. Харків, провулок Остаповича Ігоря, буд. 3А (коригування)»
- ID: UA-2026-08-31-008865-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242142
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-08-31-008869-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242141
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Малинівська в с....×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Малинівська в с.Обарів Рівненського району"
- ID: UA-2026-08-31-008875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242140
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А 95 ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-08-31-008921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242139
ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №10 ЄДРПОУ: 19159482ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів (аутсорсинг)- ID: UA-2026-08-31-008864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242138
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення...×-
Послуги з улаштування майданчику, встановлення та підключення джерела резервного живлення до будівлі Приміського ліцею Покровської сільської ради за адресою Дніпропетровська область, Нікопольський район, с. Приміське, вул. Шкільна, 29
- ID: UA-2026-08-31-008859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242137
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафи, столи та ін. 39130000-2 — Офісні меблі- ID: UA-2026-08-31-008895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242136
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво ПЛ-6 кВ Ф-18П оп.151/1-223 в м. Кропивницький для зовнішнього електропостачанн...×-
Будівництво ПЛ-6 кВ Ф-18П оп.151/1-223 в м. Кропивницький для зовнішнього електропостачання комплексу будівель з будівельним майданчиком КЕВ по вул. Левка Мацієвича кад.№3510100000:06:038:0015,3510100000:06:038:0016 (приєднання)
- ID: UA-2026-08-31-008860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242135
ПрАТ "Кіровоградобленерго" ЄДРПОУ: 23226362ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних кви...×-
послуги з міжнародних повітряних перевезень пасажирів та багажу (придбання електронних квитків на міжнародні повітряні перевезення) (№2428/1.017/4, 2223/3м)
- ID: UA-2026-08-31-008861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242134
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 60410000-5 Послуги з регулярних авіаційних перевезеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щогла алюмінієва телескопічна- ID: UA-2026-08-31-008848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242133
ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-008840-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242132
ЧЕРНІВЕЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 21430093ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -