-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011830-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
239 230.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
41
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
492deea4d0db42d5a09723df51fef014
Внутрішній номер закупівлі:
30258626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011830-a
Замовник:
Чернівецька гімназія № 5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36882721
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Руська, будинок 228-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Небельська +380660428564 cvintegral@ukr.net http://lubystok.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
239 230.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 21:32 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 21:32 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 21:32 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴239 230.83 Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради