-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Оголошено тендер
287 077.00
UAH
Номер:
4c4bf492da5a4105a168a12bb2d7eb59
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014896-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецька гімназія № 5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36882721
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Руська, будинок 228-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чернівецька гімназія № 5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36882721
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Руська, будинок 228-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
287 077.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішнього приміщеня (вбиральні) Чернівецької гімназія №5 "Інтеграл" Чернівецької міської ради
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 21:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума287 077.00 UAH