-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011838-a
Завершена
96 390.00
UAH без ПДВ
Номер:
fe230128197748db960966eaa6f29c2a
Внутрішній номер закупівлі:
30258635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011838-a
Замовник:
УГОРНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20558885
-
Адреса:
76492, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, с. Угорники, вул. Тополина, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Паньків +380504330356 svitlanapankiv999@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
96 390.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Угорницького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
21 день
Період постачання
01.09.2026 - 29.09.2026
Місце постачання
76492, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, с. Угорники, вул. Тополина, буд. 22
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МУХІНА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3009909883
-
Адреса:
78222, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Ворона ВУЛИЦЯ КОЛІЙОВА будинок 65А
Ціна пропозиції
96 390.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 21:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd911befdf8b443b95340dd74af7d224
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011838-a-a1
Постачальник:
МУХІНА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3009909883
-
Адреса:
78222, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Ворона ВУЛИЦЯ КОЛІЙОВА будинок 65А
Номер договору:
22/26
Сума договору:
96 390.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 06:56
Статус:
Підписаний