-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жниварок
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011834-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
310 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
42
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2da317614e1c4b5bb8e9e5ede7ea5a00
Внутрішній номер закупівлі:
30258629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011834-a
Замовник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бутенко Юлія Олександрівна +380892500092 dnz@licey58.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16500000-0 Сільськогосподарські самонавантажувальні та розвантажувальні причепи і напівпричепиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 21:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 21:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 21:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 000.00 техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жнивар