-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жниварок
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
4cc6435dc5cc4ca295af26d92dc32e74
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014905-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Візок для транспортування жниварок
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16500000-0 Сільськогосподарські самонавантажувальні та розвантажувальні причепи і напівпричепи
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 21:23
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
закупівля товару проводиться з програмою фінансової підтримки України від Європейського Союзу на 2024-2027 роки - Ukraine Facility
-
Дата публікації:
01.09.2026 21:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля здійснюється в рамках інструменту Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяФедорівка
Сума310 000.00 UAH