-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги створення елементів сценографії (конструкції) для вистави "Баланс"- ID: UA-2026-08-31-002315-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235615
Львівський академічний молодіжний театр імені Леся Курбаса ЄДРПОУ: 01287541ДК 021:2015: 79930000-2 Професійні дизайнерські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39520000-3 – Готові текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-002311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235610
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території АТ «Прикарпаттяобленерго», яка розташована за адресою: м. Івано-Фран...×-
Благоустрій території АТ «Прикарпаттяобленерго», яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Індустріальна, 34/1
- ID: UA-2026-08-31-002316-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235609
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-002310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235607
Відділ освіти Бузької сільської ради ЄДРПОУ: 43946158ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з ремонту зовнішнього освітлення "Будівлі 3-поверхової літ. "А-3",...×-
Роботи з ремонту зовнішнього освітлення "Будівлі 3-поверхової літ. "А-3", інв.№00500001/01, розташованої за адресою: м. Харків, вул. Г. Тарасенка, 149".
- ID: UA-2026-08-31-002307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235606
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131954ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-002312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235605
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича" ЄДРПОУ: 02225588ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свердло, пластина, полотно стрічкове- ID: UA-2026-08-31-002302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235602
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації. (42914000-6 Перфаровани...×-
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації. (42914000-6 Перфарований диск, Ротаційний фільтр)
- ID: UA-2026-08-31-002305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235601
Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління" ЄДРПОУ: 03338981ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба для МФУ CANON PIXMA- ID: UA-2026-08-31-002308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235600
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти...×-
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-002300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235599
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43917473ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-002299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235598
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Накопичувач SSD 2.5 480GB Kingston (SA400S37/480G)- ID: UA-2026-08-31-002286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235594
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410812ДК 021:2015: 30233000-1 Пристрої для зберігання та зчитування данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44520000-1 - Замки, ключі та петлі Лінійна арматура для Північного ТУОМ- ID: UA-2026-08-31-002275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235592
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 16.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпе...×-
Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу)
- ID: UA-2026-08-31-002289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235591
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ" ЄДРПОУ: 20933314ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна та спортивна форма- ID: UA-2026-08-31-002290-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235589
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягЗавершена -