• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації. (42914000-6 Перфарований диск, Ротаційний фільтр)

Завершена

121 710.60 UAH з ПДВ
Номер: 61c02a46ba9f4669b8c20d81114f3c2c
Внутрішній номер закупівлі: 30235601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002305-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Вінницьке шляхове управління"
Контактна особа: Дем′янюк Галина 380982254917 vindorupr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 121 710.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації. (42914000-6 Перфарований диск, Ротаційний фільтр)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, вул. Євгена Коновальця, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «СП КБТ»
Ціна пропозиції 121 710.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:57
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: ebf3ae4283b64504ab6bb7968d1a917d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002305-a-a1
Постачальник: ТОВ «СП КБТ»
Номер договору: 2026/113
Сума договору: 121 710.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 101 425.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір.pdf
docx
2026_ВТ_30_Додаток 4_Проект договору_42910000-8 (ТОВ СП КБТ)...
pdf
наказ.pdf
pdf
2026_Ротаційний фільтр, перфарований диск_ОБГ відсутність ко...