• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради

Завершена

108 450.00 UAH без ПДВ
Номер: 732c4d0f430c403882b8ef2038b2103e
Внутрішній номер закупівлі: 30235599
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002300-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Контактна особа: Сагайдак Андріана Володимирівна 380996254427 sagajdakandriana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-12-008006-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 108 450.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1980 одиниця
Період постачання до 09.11.2026
Місце постачання 77633, Україна, Івано-Франківська область, с. Камінь, Довбуша, 139 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Лешко Сергій Михайлович
Ціна пропозиції 108 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:57
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c7c0513628a43909016669651a69400
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002300-a-a1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Лешко Сергій Михайлович
Номер договору: 296
Сума договору: 108 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 296 від 28 серпня 2026 року.pdf