• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради

Оголошено тендер

108 450.00 UAH
Номер: 6bab3881b8274b209d1657e7b2db9067
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-001721-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 108 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кейтерингові послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги) ЛОТ № 1 - Камінська гімназія Рожнятівської селищної ради
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 10:01
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума75 915.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожнятівська
Сума32 535.00 UAH