-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостача...×-
Здійснення авторського нагляду по об'єкту: "Реконструкція системи електропостачання насосної станції 2-го підйому КП "Сквир-водоканал" по вул. Залізничній, 57 в м. Сквира з додатковим встановленням системи альтернативного електропостачання (сонячні панелі, інвертор і акумуляторні батареї)" ДК 021:2015 - 71520000-9 - Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.
- ID: UA-2026-09-04-012298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300963
Відділ капітального будівництва, комунальної власності та житлово-комунального господарства Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44153671ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарункові набори, код ДК 021:2015 18530000-3 - Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-04-012291-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300959
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання та перевірка знань з охорони праці, електробезпеки посадових осіб- ID: UA-2026-09-04-012287-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300957
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області ЄДРПОУ: 08588955ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби- ID: UA-2026-09-04-012285-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300956
ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти дитячого харчування- ID: UA-2026-09-04-012289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300955
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 15884000-8 Продукти дитячого харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастика бітумно-каучукова, гідроізоляція, герметик силіконовий- ID: UA-2026-09-04-012286-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300953
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 07638027ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани,...×-
Послуги із заміни трифазного приладу обліку електричної енергії за адресою: с.Острожани, Жашківської МТГ ТП 369
- ID: UA-2026-09-04-012281-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300951
ЖАШКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356909ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари для одягу(гердан)- ID: UA-2026-09-04-012284-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300948
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дефектоскопних візків- ID: UA-2026-09-04-012280-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300947
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 41303988ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятори в навчальну лабораторію- ID: UA-2026-09-04-012278-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300946
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори- ID: UA-2026-09-04-012271-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300941
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лави для їдальні- ID: UA-2026-09-04-012272-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300939
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ТУРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43932524ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)- ID: UA-2026-09-04-012269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300937
Комунальний заклад "Обласний центр соціальноЇ підтримки дітей та сімей" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 33840673ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 15:34)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С...×-
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С050116 Софіївка - Новополтавка км 0+000 - км 3+400
- ID: UA-2026-09-04-012267-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300936
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран шаровий 1/2- ID: UA-2026-09-04-012268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300935
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 42131000-6 Крани, вентилі та клапаниЗавершена -