• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до дефектоскопних візків

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 18:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 18:00)

14 493 975.34 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
00
год
53
хв
41
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 73236f4872794b548084f5560f2ee9c2
Внутрішній номер закупівлі: 30300947
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-012280-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Кривенко Владислав Миколайович 380633008052 kryvenko@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 493 975.34 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 16:14 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 16:14 - 21.09.2026 18:00
Період оскарження: 04.09.2026 16:14 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 493 975.34 Лот 1 - Запасні частини до дефектоскопних візків