-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до дефектоскопних візків
Оголошено тендер
17 392 770.41
UAH
Номер:
278cde0e202d4db18079b22ea2c22af7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-014755-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
17 392 770.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до дефектоскопних візків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування:
04.09.2026 15:53
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі: «Запасні частини до дефектоскопних візків» код за ДК 021:2015 - 34630000-2 «Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху». 1. Необхідність у здійсненні закупівлі: «Запасні частини до дефектоскопних візків» визначено потребами філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця». 2. Обсяги закупівлі визначено відповідно до очікуваної потреби структурних підрозділів філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» АТ «Укрзалізниця». 3. Технічні та якісні характеристики закупівлі відповідають загальноприйнятим нормам та стандартам для зазначеного предмета закупівлі. 4. При визначенні очікуваної вартості закупівлі проведено моніторинг ринку, а саме: направлено запити виробникам/постачальникам та отримано комерційні пропозиції потенційних Учасників процедури закупівлі. За основу очікуваної вартості взята пропозиція з найменшою ціною та враховано закупівлі попередніх років.
-
Дата публікації:
04.09.2026 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Резонатор п`єзоелектричний РП-РС1 до дефектоскопу серії РДМ (кат. №5.000.005)
Кількість
265 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний ПЭП П121-2,5-70-РДМ до рейкових дефектоскопів (кат. №3.14.00.00-04)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пульт дистанційного управління до рейкових дефектоскопів серії РДМ (кат. №2.25.00.00)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний РС2 (П112-2,5-РДМ) до рейкових дефектоскопів серії РДМ (кат. №12.19.00.00)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель до ПЕП для дефектоскопних візків (кат. №33.03.00.00)
Кількість
28 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний ПЕП П121-2,5-42-РДМ (кат. №3.14.00.00-02)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний 50 град. до рейкових дефектоскопів серії РДМ (кат. №3.14.00.00)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний ПЕП П121-2,5-55(60)-РДМ (кат. №3.14.00.00-03)
Кількість
83 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Энкодер в електроному блоці рейкових ультразвукових дефектоскопів (кат. №EPSID-F 19 AD 0024)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пристрій автоматичний зарядний АЗУ 14 V -3,5A для дефектоскопів серії РДМ (кат. №1.2.3.10.01.04П)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шестерня датчика шляху РДМ-24 (кат. №22.32.00.08)
Кількість
42 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Прокладка РДМ-24 (кат. №24.11.00.01-01)
Кількість
28 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пульт №2 (кадр) РДМ-24 (кат. №22.25.00.00)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пульт виносний №1 (Стик) РДМ-24 (кат. №22.24.00.00)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Датчик колійної координати для РДМ (кат. №22.32.00.00)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Резонатор п`єзоелектричний РП-70 (кат. №5.000.004-04)
Кількість
418 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Резонатор здвоений 45/45 град. до рейкових вагонів дефектоскопів (кат. №5.000.009)
Кількість
28 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Резонатор здвоєний РП 58/58 (кат. №5.000.001)
Кількість
250 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Резонатор п`єзоелектричний РП 42-42 до дефектоскопу серії РДМ (кат. №5.000.008)
Кількість
126 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Энкодер в датчику колійної координати до рейкових ультразвукових дефектоскопів серії РДМ (кат. №ENS1J-B28 L 00256)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Розетка блочна рейкового дефектоскопа (кат. №HR 10А-10R-12S)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний РС1 (кат. №12.08.00.00)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Розетка блочна до рейкового дефектоскопа (кат. №HR 107 R 4 S)
Кількість
7 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Розетка блочна до рейкових ультразвукових дефектоскопів серії РДМ (кат. №HR 10А-13R-20S)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Батарея акумуляторна (панель) до РДМ-33 (кат. №33.01.02.00)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний 65 град. (кат. №3.14.00.00-01)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач п’єзоелектричний П121-2,5-55(60) РДМ-24 (кат. №24.36.00.00-03)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач п’єзоелектричний П121-2,5-65 РДМ-11, РДМ-24, РДМ-35 (кат. №11-2.36.00.00-05)
Кількість
18 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Підвіс лівий РДМ-24 (кат. №РАМ 02.01)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата генератору РДМ-24 (кат. №22-1.04.02.00)
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель живлення до рейкового ультразвукового дефектоскопного візка (кат. №2.15.00.00)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач ручний ПЭП П121-2,5-45 до рейкових ультразвукових дефектоскопів серії РДМ (кат. №3.14.00.00-02)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Резонатор п`єзоелектричний РП-РС2 до дефектоскопу серії РДМ (кат. №5.000.007)
Кількість
30 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель до ПЕП рейкових ультразвукових дефектоскопів серії РДМ (кат. №2.18.00.00)
Кількість
28 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Батарея акумуляторна до РДМ-22 (кат. №22.09.00.00)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Акумулятор до рейкових ультразвукових дефектоскопів РДМ-1М1 (кат. №SAFT VRE C)
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель з′єднувальний РДМ-24 (кат. №24.06.00.00)
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Блок акустичний АБ1- Б2 РДМ-24 (кат. №24-1.14.00.00-24)
Кількість
82 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Блок акустичний АБ1- Б2 РДМ-24 (кат. №24-1.15.00.00-25)
Кількість
82 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Блок акустичний РДМ-11 (кат. №11-1-09.09-00-02-28)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Блок випромінювачів РДМ-24 (кат. №22-1.13.04.00.00-01)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель блока акустичного РДМ-24 (кат. №24.14.02.00-02)
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель до ручного ПЕП РДМ-11 (кат. №11-2.18.00.00)
Кількість
24 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель з’єднувальний РДМ-11 (кат. №11-2.02.00.00-03)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Колесо до датчика колійної координати РДМ-24 (кат. №25.01.09.00)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Панель декоративна РДМ-24 (кат. №24.04.00.01)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач п’єзоелектричний П121-2,5-42 РДМ-11, РДМ-24, РДМ-35 (кат. №11-2.36.00.00)
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Підвіс правий РДМ-24 (кат. №РАМ.02.01-01)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Підйомник РДМ-24 (кат. №25.05.00.00)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач багатоелементний РДМ-24 (кат. №24.14.01.01.00)
Кількість
82 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Перетворювач багатоелементний РДМ-24 (кат. №24.15.01.01.00)
Кількість
82 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата індикатору РДМ-11 (кат. №11-2.01.02.00-01)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата клавіатури РДМ-24 (кат. №24.04.03.02)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата контролеру РДМ-11 (кат. №11-2.01.13.01-01)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плата контролеру РДМ-24 (кат. №22-1.04.01.00-01)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пристрій зарядний РДМ-11 (кат. №11-1.03.00.00)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пристрій зарядний РДМ-35 (кат. №35-1.08.00.00)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума17 392 770.41 UAH