-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С050116 Софіївка - Новополтавка км 0+000 - км 3+400
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012267-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
8 133 629.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
54
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
837a7344d8ae4625a9300a5bc9455c61
Внутрішній номер закупівлі:
30300936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012267-a
Замовник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олег Городчиков +380958444129 gorodchikov.oda@gmail.com https://rbgp.dn.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 133 629.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:13 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:13 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 133 629.17 Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С050116 Софіївка - Новополтавка км 0+000 - км 3+400