-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської се...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245604
Монастирчанська гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23802831ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245596
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги із заміни лобового скла та інших скляних елементів транспортних засобів за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2026-08-31-012313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245591
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245588
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-08-31-012314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245587
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мапа Дніпропетровської області- ID: UA-2026-08-31-012308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245586
Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38752461ДК 021:2015: 22114300-5 МапиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 27- ID: UA-2026-08-31-012307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245584
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє об...×-
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-012301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245582
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільна зарядна станція Choetech 3600W PS Wifi (BS066) (BS066-BQB)- ID: UA-2026-08-31-012300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245581
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Напівкомбінезон рибальський для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщен...×-
Напівкомбінезон рибальський для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
- ID: UA-2026-08-31-012298-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245580
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК" ЄДРПОУ: 37121913ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-012303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245579
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Красненської селищної...×-
Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Красненської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-012305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245578
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення комплекту інсталяції Xerox VersaLink B7125- ID: UA-2026-08-31-012302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245577
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42258617ДК 021:2015: 51620000-4 Послуги зі встановлення офісного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт на об’єкті “Нове будівництво зовнішніх м...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт на об’єкті “Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення військового містечка №50, село Мала Любаша, Рівненська область”
- ID: UA-2026-08-31-012299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245576
ЗАХІДНЕ УПРАВЛІННЯ ЗАМОВНИКА РОБІТ ЄДРПОУ: 26630218ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-08-31-012297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245575
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ МЕДИЦИНИ» ЄДРПОУ: 01996728ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -