-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012301-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 807 888.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
82297af3a5ac46758480e433665a33d7
Внутрішній номер закупівлі:
30245582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012301-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 807 888.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:29 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:29 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:29 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 807 888.33 Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»